Urnik vadb

NUJNA PRIJAVA NA VSE VODENE VADBE!


«ZGORNJA DVORANA»


 

Ponedeljek
Torek
Sreda
Četrtek
Petek
08:00
Vir mladosti
08:00 - 09:00
Pilates
08:00 - 09:00
10:00
Za mamice z dojenčki (nujne prijave)
10:00 - 11:00
Za mamice z dojenčki (nujne prijave)
10:00 - 11:00
16:15
V.I.P. Frklje 1.
16:15 - 17:00
16:30
V.I.P. Frklje 2.
16:30 - 18:00
V.I.P. Frklje 2.
16:30 - 18:00
V.I.P. Frklje 3.
16:30 - 18:00
17:00
V.I.P. Frklje 3.
17:00 - 18:30
18:00
Pilates
18:00 - 19:00
Pilates
18:00 - 19:00
ANTIGRAVITY
18:00 - 19:00
Pilates
18:00 - 19:00
18:30
Freestyler
18:30 - 19:30
19:00
Vir mladosti
19:00 - 20:00
Flow Pilates
19:00 - 20:00
Vir mladosti
19:00 - 20:00
IT vadba
19:00 - 20:00
19:30
Zumba
19:30 - 20:30
20:00
IT vadba
20:00 - 21:00
Bodypower
20:00 - 21:00
Freestyler
20:00 - 21:00
Zumba
20:00 - 21:00
  • Sreda
  • 20:00- 21:00
  • Saša
  • Sreda
  • 19:00- 20:00
  • Saša
  • Četrtek
  • 18:00- 19:00
  • Saša
  • Torek
  • 17:00- 18:30
  • Petek
  • 16:30- 18:00
  • Ponedeljek
  • 16:30- 18:00
  • Četrtek
  • 16:30- 18:00
  • Torek
  • 16:15- 17:00
  • Tjaša
  • Ponedeljek
  • 20:00- 21:00
  • Saša
  • Petek
  • 19:00- 20:00
  • Saša
  • Ponedeljek
  • 10:00- 11:00
  • Saša
  • Sreda
  • 10:00- 11:00
  • Saša
  • Ponedeljek
  • 18:00- 19:00
  • Saša
  • Sreda
  • 18:00- 19:00
  • Saša
  • Petek
  • 18:00- 19:00
  • Saša
  • Sreda
  • 08:00- 09:00
  • Saša
  • Ponedeljek
  • 19:00- 20:00
  • Saša
  • Četrtek
  • 19:00- 20:00
  • Saša
  • Ponedeljek
  • 08:00- 09:00
  • Saša
  • Torek
  • 18:30- 19:30
  • Saša
  • Četrtek
  • 20:00- 21:00
  • Saša
  • Torek
  • 19:30- 20:30
  • Kelly
  • Petek
  • 20:00- 21:00
  • Kelly


«SPODNJA DVORANA»


Ponedeljek
Torek
Sreda
Četrtek
Petek
18:00
Spinning
18:00 - 19:00
Funkcionalna vadba
18:00 - 19:00
Spinning
18:00 - 19:00
Funkcionalna vadba
18:00 - 19:00
19:00
Bootcamp
19:00 - 20:00
Bootcamp
19:00 - 20:00
Funkcionalna vadba
19:00 - 20:00
Bootcamp
19:00 - 20:00
Funkcionalna vadba
19:00 - 20:00
20:00
Funkcionalna vadba
20:00 - 21:00
Bootcamp
20:00 - 21:00
Funkcionalna vadba
20:00 - 21:00
Bootcamp
20:00 - 21:00
Funkcionalna vadba
20:00 - 21:00
21:00
Funkcionalna vadba
21:00 - 22:00
Funkcionalna vadba
21:00 - 22:00
Funkcionalna vadba
21:00 - 22:00
  • Ponedeljek
  • 20:00- 21:00
  • Rok Mihelčič
  • Ponedeljek
  • 21:00- 22:00
  • Rok Mihelčič
  • Torek
  • 18:00- 19:00
  • Rok Mihelčič
  • Torek
  • 21:00- 22:00
  • Rok Mihelčič
  • Sreda
  • 19:00- 20:00
  • Rok Mihelčič
  • Sreda
  • 20:00- 21:00
  • Rok Mihelčič
  • Četrtek
  • 18:00- 19:00
  • Rok Mihelčič
  • Četrtek
  • 21:00- 22:00
  • Rok Mihelčič
  • Petek
  • 19:00- 20:00
  • Rok Mihelčič
  • Petek
  • 20:00- 21:00
  • Rok Mihelčič
  • Ponedeljek
  • 19:00- 20:00
  • Borut
  • Torek
  • 20:00- 21:00
  • Borut
  • Četrtek
  • 19:00- 20:00
  • Borut
  • Četrtek
  • 20:00- 21:00
  • Borut
  • Torek
  • 19:00- 20:00
  • Borut
  • Ponedeljek
  • 18:00- 19:00
  • Tina
  • Sreda
  • 18:00- 19:00
  • Tina

Pridržujemo si pravico do spremembe urnika v primeru premajhnega števila vadečih.

X